فود صنعت : فروشگاه و نمایشگاه آنلاین صنایع غذایی

خرید و فروش ماشین آلات

بانک جامع صنایع غذایی کشور


× Avatar
اطلاعات را در حافظه ذخیره کن

ارسال رایگان آگهی | ویرایش آگهی

الحاق به کنوانسیون بین‌المللی حمایت از ارقام جدید گیاهی نیازمند زمان است -

الحاق به کنوانسیون بین‌المللی حمایت از ارقام جدید گیاهی نیازمند زمان است -

فود صنعت- عباس پاپی‌ زاده عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌ وگو با خبرنگار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباه آخرین وضعیت کنوانسیون بین‌المللی حمایت از ارقام گیاهی upov ، اظهار کرد: با توجه به بررسی این کنواسیون در کمیسیون کشاورزی و اخذ تعدادی امضا از نمایندگان مجلس منتظر ارجاع بررسی مجدد آن به کمیسیون کشاورزی هستیم.

وی افزود: امروز نمایندگان مجلس مخالف پیوستن ایران به این کنوانسیون هستند که نمایندگان طی نامه‌ای خطاب به هیئت رئیسه مجلس خواستار بازگشت مجدد آن شدند و هم اکنون منتظر تصمیم هیئت رئیسه مجلس هستیم.

پاپی‌ زاده با بیان اینکه آمادگی اجرای این کنوانسیون در شرایط کنونی وجود ندارد، گفت: با توجه به آنکه واردکننده عمده بذر هستیم و شرکت‌ های کوچک تولید بذر در کشور به تازگی شکل گرفته‌اند و به سبب عدم رقابت با شرکت‌ های خارجی آسیب پذیر خواهند بود و کمیسیون به دنبال آن است تا قبل از پیوستن به کنوانسیون توانمندی حداقلی در تولید بذر ایجاد کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: با توجه به حساسیت این کنوانسیون خواستار مجدد بازگشت این لایحه به کمیسیون کشاورزی هستیم، چرا که قبل از پیوستن به این کنوانسیون درصدد تمدید مهلت زمانی برای اجرای این امر هستیم.
    تصاویر مرتبط :

  • الحاق به کنوانسیون بین‌المللی حمایت از ارقام جدید گیاهی نیازمند زمان است -

فود صنعت

صنعت یار

بانک جامع صنایع غذایی کشور

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران