فود صنعت : فروشگاه و نمایشگاه آنلاین صنایع غذایی

خرید و فروش ماشین آلات

بانک جامع صنایع غذایی کشور


× Avatar
اطلاعات را در حافظه ذخیره کن

ارسال رایگان آگهی | ویرایش آگهی

واردات مانع بزرگ تولید در سال حمایت از کالای ایرانی است

واردات مانع بزرگ تولید در سال حمایت از کالای ایرانی است

فودصنعت- سال حمایت از کالای ایرانی را هم واردکنندگان بعلت دلسردی و ناامیدی تولیدکنندگان وطنی به فرصتی درجهت منافع‌شان تبدیل خواهند کرد و هیچکس در این مدت تذکر نداد چرا مردم ما مصرف کنندگان اجناس یکبار مصرف و بنجل چینی بوده اند.
بلکه بعضا شاهد هستیم که همین حامیان محترم واردات، تذکر می‌دهند اگر تولیدکنندگان داخلی کالای با کیفیت تولید نکنند چنین و چنان می‌شود انگار خودشان اجناس اصل و باکیفیت وارد می‌کردند وا نگار همین افراد فریاد وزیر بازرگانی چین را به آسمان نرساندند که گفت: این سفارش دهندگان ایرانی هستند که تقاضای ارزان‌ترین کالاها را دارند و دستور درج ساخت امریکا و انگلیس و فرانسه.... را روی کالا می‌دهند
تعدادی از وارد کننده‌های دلسوز امروز، که نگران و مدعی کیفیت هستند اگر متخصص و جنس شناس نیز بودند پس چرا بنجل وارد می‌کنند، و سوال اینجاست که واقعا واردکنندگان آیا موانع تولید را دارند؟ آیا موانعی چون مالیات، بیمه، بانک، دغدغه‌های تولید، ایجاد اشتغال ......؟!
در هر قشری خوب و بد وجود دارد و همه‌ی تولیدکننده‌های داخلی عالی نیستند ولی شما واردکننده اگر کالای کم کیفیت وارد نکنی، تولید کننده داخلی مجبور نیست برای پایین اوردن قیمت تمام شده و رقابت با کالای بنجل چینی کیفیت را پایین بیاورد.
ولی حقیقتا با واردات اجناس ضعیف چینی چقدر مردم را اگاه کردید و چقدر با کالای چینی ضعیف و حقیر خدمت به تولید داشته اید، مضاعف بر اینکه این اگاهی به قیمت هدر رفتن دسترنج مردم نیز باشد
حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از تولید کننده یعنی کمک به اشتغال، یعنی همه‌ی جامعه اعم از مسئولان و متولیان مربوطه صنعت و همچنین واردکنندگان محترم در خدمت تولید و کالای ایرانی باشند تا در سال حمایت از کالای ایرانی شاهد رشد قابل تقدیر اقتصادی و اشتغالی در جامعه باشیم.
    تصاویر مرتبط :

  • واردات مانع بزرگ تولید در سال حمایت از کالای ایرانی است

فود صنعت

صنعت یار

بانک جامع صنایع غذایی کشور

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران