فود صنعت : فروشگاه و نمایشگاه آنلاین صنایع غذایی

خرید و فروش ماشین آلات

بانک جامع صنایع غذایی کشور


× Avatar
اطلاعات را در حافظه ذخیره کن

ارسال رایگان آگهی | ویرایش آگهی

پیش‌بینی تولید 420 هزارتن دانه روغنی در سال جاری/ 100درصد بهای آفتابگردان پرداخت شد

پیش‌بینی تولید 420 هزارتن دانه روغنی در سال جاری/ 100درصد بهای آفتابگردان پرداخت شد

فودصنعت-سعادتی کیا معاون اداره کل خرید داخلی بازرگانی دولتی در گفت‌ وگو ، درباره آخرین وضعیت خرید تضمینی دانه‌ های روغنی اظهار کرد: تاکنون 897 تن گلرنگ با ارزش 22 میلیارد ریال، آفتابگردان یک هزار و 850 تن با ارزش 46 میلیارد ریال و سویا 42 هزارتن با ارزش 967 میلیارد ریال از کشاورزان خریداری شده است.

وی از پرداخت صددرصد بهای آفتابگردان خبر داد و گفت: 98 درصد بهای گلرنگ و 46 درصد بهای سویا به حساب کشاورزان واریز شده و مابقی در روزهای آتی به محض تحویل لیست‌ های خرید بانک به صورت هفتگی پرداخت خواهد شد.

سعادتی کیا ادامه داد: طبق ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی خرید گلرنگ و آفتابگردان تا پایان آذر و سویا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه رقم چندانی به میزان خرید گلرنگ و آفتابگردان افزوده نخواهد شد، بیان کرد: برآورد اولیه وزارت جهاد کشاورزی حاکی از آن است که میزان خرید سویا به 103 هزارتن خواهد رسید.

به گفته وی، پیش‌ بینی می‌شود تا پایان فصل برداشت در مجموع خرید دانه های روغنی به 400 تا 420 هزارتن برسد.

معاون اداره کل خرید داخلی در پایان استان‌های اردبیل، گلستان و مازندران را تولید کننده برتر سویا اعلام کرد و گفت: استان‌های خوزستان، کرمانشاه و گلستان تولید کنندگان برتر آفتابگردان و آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس تولید کنندگان برتر گلرنگ به شمار می روند.
    تصاویر مرتبط :

  • پیش‌بینی تولید 420 هزارتن دانه روغنی در سال جاری/ 100درصد بهای آفتابگردان پرداخت شد

فود صنعت

صنعت یار

بانک جامع صنایع غذایی کشور

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران