فود صنعت : فروشگاه و نمایشگاه آنلاین صنایع غذایی

خرید و فروش ماشین آلات

بانک جامع صنایع غذایی کشور


× Avatar
اطلاعات را در حافظه ذخیره کن

ارسال رایگان آگهی | ویرایش آگهی

صنعت بطری‌سازی کشور طی ۳۰ سال گذشته به خودکفایی رسید/ رشد ۴۰ درصدی صادرات به کشورهای عربی حوزه خلیج

صنعت بطری‌سازی کشور طی ۳۰ سال گذشته به خودکفایی رسید/ رشد ۴۰ درصدی صادرات به کشورهای عربی حوزه خلیج

فودصنعت-علی میردالی تولید کننده بطری‌های شیشه‌ای و صنایع وابسته در گفت‌ وگو ، با اشاره به توسعه صنعت در کشور اظهار کرد: با گذشت چهل سال از عمر انقلاب، صنعت کشور با وجود موانع و چالش‌ های بین المللی پیشرفت چشمگیری داشته و این موفقیت با اتکا به متخصصان داخلی صورت گرفته است.

صنعت بطری شیشه‌ای ایران قد علم کرده است

این تولید کننده بطری‌های شیشه‌ای و صنایع وابسته، افزود: صنعت شیشه و بطری سازی حدود ۳۰ سال است که به‌ طور جدی فعالیت خود را آغاز کرده و روز به روز با ارتقای تکنولوژی در مسیر پیشرفت و کمک به صنعت کشور قرار گرفته است، به طوری که در حال حاضر کشور از این موضوع بی نیاز است و صنعت بطری شیشه‌ای ایران در منطقه قد علم کرده است.

میردالی تأکید کرد: در این واحد صنعتی هم اکنون به‌طور مستقیم ۸۶۰ نفر و غیرمستقیم حدود ۱۳۰۰ نفر در حال فعالیت و اشتغال هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز با در اختیار داشتن مجموعه‌ای از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن نظیر XRF مجهز به کامپیوتر، دستگاه کامپیوتریزه جذب اتمی و اسپکتروفتومتر UV ارزیابی کیفیت مواد اولیه با دقت بالایی صورت می‌گیرد. دستگاه‌ های مجهز در این آزمایشگاه قادرند طرح‌های مورد نظر سفارش دهندگان را در ۶ رنگ مختلف بر روی انواع بطری چاپ کنند که این تکنولوژی در اختیار چند کشور محدود است و در حال حاضر ظرفیت چاپ بر روی بطری بیشتر از ۲۵۰ هزار عدد در روز است و تمام محصولات چاپ شده توسط دستگاه‌های اتوماتیک پالتایزر بسته‌ بندی می‌شوند.

صنعت بطری شیشه‌ای ایران قد علم کرده است

وی افزود: با همت مهندسان ایرانی علاوه بر تولید انواع بطری مشتمل بر بطری‌های نوشابه، شیر پاستوریزه، آبمیوه، آبلیمو، روغن زیتون، توانستیم ضمن خودکفایی در این صنعت با رشد ۴۰ درصدی صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه مانند عراق، لبنان و کشورهای‌های حوزه خلیج فارس برای اقتصاد کشور ارز آوری کنیم.

فود صنعت

صنعت یار

بانک جامع صنایع غذایی کشور

کلینیک تخصصی بسته بندی مواد غذایی ایران